Marca 25 2023 01:32:30
Nawigacja
Interwencje w 2020 r.

Aktualizacja:

dnia 2020-09-22 13:48:50

Pożary:

380

Miejscowe zagrożenia:

1710

Alarmy fałszywe:

58

Ogółem:

2148

Zakaz wypalania traw

Koło Emerytów

FireFightersPlus.eu

Czujka

Klub

RODO

Fundalcja Solidarni

Oficer prasowy

Kampania społeczna „CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA”. Spotkanie informacyjno-edukacyjne dla mieszkańców osiedla nr 10 w Ostrowie Wielkopolskim
KP PSP
W czwartek 16 stycznia 2020 roku, w Szkole Podstawowej nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim, odbyło się spotkanie informacyjno – edukacyjne skierowane do mieszkańców osiedla nr 10 „Parcele Zacharzewskie”.
Nabór 2020 - Specjalista - AKTUALIZACJA 03.02.2020r.
KP PSP
Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim ogłasza nabór kandydatów do służby cywilnej.
komenda kp psp ostrów wlkp
spotkanie informacyjno - edukacyjne dla seniorów
KP PSP
W dniu 12 stycznia 2020 roku w sali wiejskiej w Wysocku Małym gm. Przygodzice odbyło się spotkanie informacyjno - edukacyjne skierowane dla seniorów.
III edycja nagrody ANIMUS FORTIS (Mężny Duch)
KP PSP
Do 16 lutego 2020 r. można zgłaszać kandydatów do III edycji nagrody Dyrektora Wojskowego Instytutu Medycznego ANIMUS FORTIS (Mężny Duch), nawiązującej do najlepszych tradycji służb medycznych, której celem jest uhonorowanie osób i instytucji mających szczególny wpływ na pozytywne zmiany oraz kształtowanie wizerunku służb ratowniczych.
Doskonalenie zawodowe w listopadzie
Doskonalenie zawodowe
Ostrowscy strażacy brali udział w ćwiczeniach zgrywających dla: Więziennictwa, Straży Pożarnej oraz Policji. Ćwiczenia odbyły się na terenie Aresztu Śledczego w Ostrowie,
Nagrody Komendanta Głównego dla członków grup specjalistycznych
KP PSP
W dniu 24 grudnia 2019 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej oraz Z-ca Komenda Powiatowego PSP wręczyli decyzje w sprawie przyznania nagród
Pomoc humanitarna dla mieszkańców Albanii
KP PSP
Czteroosobowa grupa strażaków w skład której wchodziło dwóch strażaków z KP PSP Ostrów Wielkopolski: st. ogn. Wojciech Szymczak i st. sekc. Patryk Pera pojechała do Albanii, aby przekazać pomoc humanitarną ofiarom trzęsienia ziemi, które nawiedziło ten kraj pod koniec listopada.
Uroczyste otwarcie obiektu edukacyjno-szkoleniowego
KP PSP
Uroczyste otwarcie obiektu edukacyjno-szkoleniowego wraz z wyposażeniem w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.
Wiata edukacyjno-szkoleniowa wraz z wyposażeniem dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim
KP PSP
W miesiącu listopadzie 2019 roku zostało zrealizowane przedsięwzięcie pn. „Budowa wiaty edukacyjno-szkoleniowej wraz z wyposażeniem dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim”.
Kampania społeczna „CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZE?ŃSTWA”. Spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla rolników
KP PSP
We wtorek 26 listopada 2019 roku, w Centrum Rehabilitacji Rolników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Jedlcu, odbyło się spotkanie informacyjno – szkoleniowe. Organizatorem spotkania była Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Ostrowie Wielkopolskim.
Przygotowanie krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego do sezonu zimowego 2019/2020
KP PSP
W czwartek 22 listopada 2019 r. o godz. 9:00 w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim odbyło się kolejne posiedzenie PZZK z udziałem przedstawicieli PKP INTERCITY, Zakładu Linii Kolejowych, ENERGA OPERATOR SA., PSP, Policji, MZZK Ostrów Wlkp.
Kampania społeczna „CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA”. Spotkanie informacyjno-szkoleniowe w Klubie Seniora „Złoty Wiek”.
KP PSP
W środę 20 listopada 2019 roku, w budynku Ostrowskiego Centrum Kultury, odbyło się spotkanie informacyjno – szkoleniowe skierowane do członków Klubu Seniora „Złoty Wiek”.
BIP

Kalendarz zmianowy

Statystyka za rok 2019

Ilość zdarzeń

w 2019 roku

Pożary: 504
Miejscowe zagrożenia: 1439
Alarmy fałszywe: 74
Ogółem: 2017

Więcej informacji

Informacja

Informacja

Tlenek węgla

Osoby niesłyszące

741,354 unikalnych wizyt