Czerwca 10 2023 04:21:02
Nawigacja
Interwencje w 2020 r.

Aktualizacja:

dnia 2020-09-22 13:48:50

Pożary:

380

Miejscowe zagrożenia:

1710

Alarmy fałszywe:

58

Ogółem:

2148

Zakaz wypalania traw

Koło Emerytów

FireFightersPlus.eu

Czujka

Klub

RODO

Fundalcja Solidarni

Oficer prasowy

Nowa strona
UWAGA!!! Nowa strona KP PSP Ostrów Wielkopolski znajduje się pod adresem: https://www.gov.pl/web/kppsp-ostrow-wielkopolski/

KomunikatZmiana numerów telefonów

INFORMACJA

W dniu 17 czerwca 2020 r. nastąpiła zmiana numerów telefonów
w Komendzie Powiatowej PSP w Ostrowie Wielkopolskim.

Aktualny wykaz numerów znajduję się w zakładkach:

Kontakt i Biuletyn Informacji Publicznej
 

Informator KORONAWIRUS


Druga tura naboru do SGSP
Pożar budynków gospodarczo-inwentarskich w Garkach
KP PSP
19 września 2020 roku o godzinie 1539 służba dyżurna Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim otrzymała zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczo-inwentarskiego w miejscowości Garki, gm. Odolanów.
Ostrów Wielkopolski - Tragiczny w skutkach pożar mieszkania
KP PSP
1 września 2020 roku o godzinie 015 służba dyżurna Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim otrzymała zgłoszenie o pożarze mieszkania w jednym z budynków socjalnych na terenie miasta przy ul. Zielonej.
Wypadek drogowy w Antoninie na drodze krajowej DK11
JRG - Interwencje
W niedzielę 16 sierpnia 2020 roku kilka minut po godzinie 6-ej Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim otrzymało zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Antonin na drodze krajowej DK11.
76 rocznica obchodów Powstania Warazawskiego
KP PSP
W sobotę 1 sierpnia 2020 roku punktualnie o godzinie 17:00 odbyła się uroczysta zbiórka zmiany pełniącej służbę w JRG Ostrów Wielkopolski upamiętniająca 76 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.
Wręczenie awansów na pierwszy stopień aspirancki
KP PSP
W piątek 24 lipca Komendant Powiatowy PSP w Ostrowie Wielkopolskim st. bryg. Jacek Wiśniewski podczas uroczystej zmiany służby wręczył akty nadania pierwszych stopni aspiranckich czterem funkcjonariuszom, którzy ukończyli szkoły pożarnicze oraz uzyskali tytuł technika pożarnictwa.
Pożar mieszkania
JRG - Interwencje
W piątek 10 lipca 2020 roku kilka minut po godzinie 7-mej rano służba dyżurna Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim otrzymała zgłoszenie o pożarze mieszkania w jednym z budynków mieszkalnych, wielorodzinnych w Ostrowie Wielkopolskim...
Ostrowscy strażacy nagrodzeni za udział w misji humanitarnej na Białorusi
KP PSP
W piątek 12 czerwca Komendant Powiatowy PSP w Ostrowie Wielkopolskim st. bryg. Jacek Wiśniewski podczas uroczystej zmiany służby wręczył decyzje o przyznaniu nagród Komendanta Głównego PSP.
Nabór 2020 – Specjalista - Aktualizacja 25.06.2020
KP PSP
Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim ogłasza nabór kandydatów do służby cywilnej.
komenda kp psp ostrów wlkp
Ślubowanie strażaków
KP PSP
W poniedziałek 18 maja 2020 roku punktualnie o godzinie 8.30 w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Ostrowie Wielkopolskim miało miejsce uroczyste ślubowanie dwóch nowo przyjętych stażystów.
Dzień Strażaka 2020
KP PSP
4 maja 2020 r. przed budynkiem Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim odbył się apel z okazji Dnia Strażaka.
Uroczysty apel z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej
KP PSP
W sobotę 2 maja 2020 roku, o godzinie 8.00, z okazji „Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej” w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim podczas zmiany służbowej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej odbyło się uroczyste wciągnięcie flagi państwowej na maszt.
Ostrowscy strażacy pojechali z pomocą humanitarną do Białorusi
KP PSP
W czwartek 23 kwietnia br. z siedziby JRG 8 Komendy Miejskiej PSP m. st. Warszawy w kierunku Białorusi wyruszył konwój wiozący środki dezynfekcyjne i antyseptyczne, a także maseczki chirurgiczne oraz tysiąc opakowań leku Arechin.
BIP

Kalendarz zmianowy

Statystyka za rok 2019

Ilość zdarzeń

w 2019 roku

Pożary: 504
Miejscowe zagrożenia: 1439
Alarmy fałszywe: 74
Ogółem: 2017

Więcej informacji

Informacja

Informacja

Tlenek węgla

Osoby niesłyszące

747,566 unikalnych wizyt